Oktatás

Szeretettel várjuk tanítványainkat sí és snowboard óráinkra!

Csoportos sítanfolyamaink részére az oktatás heti egy alkalommal kerül megszervezésre.

Csoportos Síoktatás

A csoportos oktatás életkor és sítudás szerinti csoportbontásban történik, melynek kiválasztásában beiratkozáskor oktatóink is segítenek.

A síedzés heti 1×1 óra elfoglaltságot jelent.

Az órák hétköznap délután és hétvégén zajlanak.

A tananyag egymásra épülő sítematika szerint zajlik, ezért fontos, hogy minden órán részt vegyenek tanítványaink.

Foglalkozásaink 50 percesek.

Óra soha nem marad el rossz idő esetén sem!

Egy összegben fizetve 3 hónapra (10 alkalom): 69.000.-Ft/fő

A tanfolyamra jelentkezők számára minden alkalommal ingyenesen biztosítjuk a sífelszerelést.

Készpénzzel, bankkártyával vagy  OTP szép kártyával is lehetséges.

Testvérkedvezmény: a második gyerek után 10%

A csoportok 5 főtől indulnak!

Tudásszintek a csoportok beosztásához:

Kezdő mini csoport
Ebbe a csoportba teljesen kezdőket várunk. 4-5 éves korosztálynál a játékosság elsődleges. Az alapokkal játékos formában ismerkednek meg, ezekben a csoportokban több pihenőt tartunk. Ők a kezdeteknél kicsit lassabban haladnak, de nagy hangsúlyt fektetünk az alapok tökéletes rögzítésére és a fizikai erő megszerzésére.

Segítséggel oldalaznak és csúsznak.

A hóeke megtanulásához több időre van szükség.

A csoportban maximum 8 tanítvány tanul, velük egyidejűleg 2 oktató foglalkozik (minimum 6 fő jelentkezése esetén).

Kezdő csoport
Kezdő csoportunkba várjuk azokat a gyerekeket, akik még soha nem álltak lécen vagy csak 1-2 alkalommal volt módjuk kipróbálni.

Kezdő csoportban megtanulják az alapokat.

A gyakorlatokat eleinte vízszintes területen helyben majd mozgásban végzik.  Egyensúlygyakorlatok a síléchez, sícipőhöz való

Oldalazás párhuzamos lécekkel felfelé, egyenes siklás esésvonalban, hóeke csúszás esésvonalban, fékező hóeke, megállás és felvonózás segítséggel a pálya alsó szakaszán.

Hóeke helyzetben 4-5 kanyar megtétele bóják között.

A csoportokban maximum 8-11 tanítvány tanul, velük egyidejűleg 2 oktató foglalkozik (minimum 7 fő jelentkezése esetén).

Középhaladó I.

Csoportjainkba korosztálynak megfelelően azokat a tanulókat várjuk, akik már 1 szezont síeltek, az alapokat elsajátították.

Megtanulnak hóekében 6-7 ívet kanyarodni bóják között.

Velük az első csúszásoknál 2 oktató foglalkozik, majd ha mindenki biztosan és önállóan mozog a pályán, 1 oktatóval folytatják.

Középhaladó II.

Azoknak a tanítványoknak ajánljuk, aki legalább 2 szezont síeltek oktatóval, önállóan használják a síliftet. A cél a hóeke leépítése, megismerkednek a támasztott lendülettel, majd a párhuzamos lécvezetést sajátítják el. Az oktatás folyamán megismerkednek a síbotokkal. Ebben a csoportban már az óra pörgősebb, fontos hogy minél többet csússzanak, kilométert szerezzenek. Ők 1 oktatóval tanulnak.

Felnőtt síoktatás
Felnőtteknek és tinédzsereknek (14 év felett) is indítunk csoportos tanfolyamokat.
Sí magánórák

Lehetőség van előre egyeztetett időpontban privát oktatást kérni.

Magánórát maximum 4 fő hasonló korosztályú és azonos tudásszintű tanítvány esetén vállalunk.

A magánórához mindenkinek ingyenesen biztosítjuk a sífelszerelést.

Az óradíjat előre kell fizetni:

1 fő esetén: 13.000.-Ft/ alkalom

2 fő esetén: 8.500.-Ft/ fő

3 fő esetén: 7.900.-Ft/ fő

4 fő esetén: 7.500.-Ft/ fő

Snowboard magánórák

Lehetőség van snowboard oktatásra magánóra keretein belül maximum 3 főig.
A magánórához mindenkinek ingyenesen biztosítjuk a felszerelést.

Az óradíjat előre kell fizetni:

1 fő esetén: 15.000.-Ft/ alkalom

2 fő esetén: 9.500.-Ft/ fő